0
Categorieën

Filter by:

Clear All
Min: €5 Max: €13400
5 13400

; -->
Fabrikanten

Cisco

Cisco

Sorteer op:

Cisco SPA112 2-Port Phone Adapter

Cisco SPA112 2-Port Phone Adapter, IPv4, IPv6, ARP, DNS, SRV, DHCP, PPPoE, ICMP, TCP, UDP, RTP, RTCP, SNTP, 802.1p, SSL/TLS, SIP, AC, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, DC, 5 V, 2 A, 101 x 28 x 101 mm
€64,69
 Bij leverancier

Cisco SPA 502G Handset met snoer LCD IP telefoon

Cisco SPA 502G, LCD, 128 x 64 Pixels, Monochroom, G.711,G.722,G.726, 900 g, FCC (Part 15, Class B), CE Mark, A-Tick, C-Tick, Telepermit, UL, CB
€96,70
 Bij leverancier

Cisco Unified IP Phone 7965G

Cisco Unified IP Phone 7965G, Luidspreker, Nummerherkenning, Zwart, Zilver
€579,95
 Bij leverancier

Cisco GLC-GE-100FX= Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, Vezel-optiek
€185,41
 Bij leverancier

Cisco SFP-10G-SR= 850nm netwerk media converter

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g
€488,26
 Bij leverancier

Cisco AP/Dual Radio 450Mbps w/PoE 802.11n 1000Mbit/s WLAN toegangspunt

Cisco AP/Dual Radio 450Mbps w/PoE 802.11n, 1000 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 450 Mbit/s, 2.4/5, 64 gebruiker(s)
€312,16
 Bij leverancier

Cisco Catalyst WS-C2960X-48TD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch

Cisco Catalyst WS-C2960X-48TD-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE..., 216 Gbit/s
€2854,04
 Bij leverancier

Cisco Catalyst 2960-X Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-X, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE, 802.1x RADIUS,SNMP,SSH
€1859,27
 Bij leverancier

Cisco Unified IP Phone 7975G

Cisco Unified IP Phone 7975G, Luidspreker, Nummerherkenning, Zwart, Zilver
€672,21
 Bij leverancier

Cisco Unified Wireless IP Phone 7925G Battery, Extended Lithium-Ion (Li-Ion) oplaadbare batterij/accu

Cisco Unified Wireless IP Phone 7925G Battery, Extended, Lithium-Ion (Li-Ion)
€79,20
 Bij leverancier