0
Categorieën

ICT Waarborg
Fabrikanten

Netwerk Media Converters

Netwerk Media Converters

Sorteer op:

Cisco SFP-10G-SR= 850nm netwerk media converter

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g
€629,40
 Bij leverancier

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 550 m, 850 nm, Link, 0 - 40 °C
€55,48
 Bij leverancier

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C
€35,32
 Bij leverancier

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 10000 m, Link, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C
€31,10
 Bij leverancier

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent
€47,39
 Bij leverancier

TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter

TP-LINK 10/100Mbps WDM, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent
€44,13
 Bij leverancier

TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 1310 nm, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C
€38,66
 Bij leverancier

Cisco SFP-10G-LR= netwerk media converter

Cisco SFP-10G-LR=, Bedraad, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, SFP, SMF
€2469,67
 Bij leverancier

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, RJ-45
€96,96
 Bij leverancier

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet
€161,34
 Bij leverancier

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver, 20 g
€81,92
 Bij leverancier

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10Gbase-SR, Bedraad, LC
€399,14
 Bij leverancier

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, Link, 0 - 40 °C
€58,74
 Bij leverancier

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module 1280Mbit/s 850nm netwerk media converter

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C
€35,32
 Bij leverancier

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, SMF
€264,53
 Bij leverancier

Cisco CVR-X2-SFP10G= 10000Mbit/s netwerk media converter

Cisco CVR-X2-SFP10G=, 10000 Mbit/s, Bedraad, 300 g, 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, SFP+
€141,97
 Bij leverancier

Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter

Cisco GLC-BX-U=, Ethernet 1000Base-BX, Bedraad, Gigabit Ethernet, SFP (mini-GBIC)
€810,91
 Bij leverancier

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
€96,96
 Bij leverancier

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
€185,61
 Bij leverancier

Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter

Cisco SFP-10G-LRM=, Bedraad, 300 m, 1310 nm, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
€493,12
 Bij leverancier

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
€293,32
 Bij leverancier

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, MMF
€169,72
 Bij leverancier

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
€82,89
 Bij leverancier

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m, 1000 Mbit/s, 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, 1000Base-LX,1000Base-SX, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
€132,89
 Bij leverancier

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot, 1000 Mbit/s, 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, 1000Base-LX,1000Base-SX, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
€89,77
 Bij leverancier