0
Categorieën

; -->
Fabrikanten

Transceiver Modules

Transceiver Modules

Sorteer op:

Cisco GLC-GE-100FX= Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, Vezel-optiek
€188,47
 Bij leverancier

Linksys LACGLX 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Linksys LACGLX, 1000 Mbit/s, SFP, LX, 1310 nm, Single-mode, 10000 m
€144,52
 Bij leverancier

D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
€62,19
 Bij leverancier

Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Cisco 1000BASE-ZX SFP, 1000 Mbit/s, SFP, ZX, 1000BASE-ZX, Vezel-optiek, 9/125
€2723,14
 Bij leverancier

Cisco 1000BASE-T SFP

Cisco 1000BASE-T SFP, SFP, Koper, TX
€229,44
 Bij leverancier

Cisco DS-SFP-FC8G-SW= Vezel-optiek 850nm 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Cisco DS-SFP-FC8G-SW=, 8000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, Vezel-optiek, 62.5, 50
€124,20
 Bij leverancier

Cisco SFP-10G-LR-S= 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Cisco SFP-10G-LR-S=, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, LR, 10GBASE-LR
€978,57
 Bij leverancier

Cisco QSFP-40G-SR-BD= Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP netwerk transceiver module

Cisco QSFP-40G-SR-BD=, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, IEEE 802.3ba, BX,SR, Vezel-optiek
€765,58
 Bij leverancier

Cisco SFP-10G-SR-S= Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Cisco SFP-10G-SR-S=, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR, 10GBASE-SR
€352,84
 Bij leverancier

DELL 407-10439 SFP 1250Mbit/s Koper netwerk transceiver module

DELL 407-10439, SFP, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, 1000Base-T, Koper, Dell PowerConnect 3424, 3424P, 3448, 3448P
€129,55
 Bij leverancier

TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

TP-LINK TXM431-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm
€52,59
 Bij leverancier

Cisco GLC-SX-MMD= Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Cisco GLC-SX-MMD=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
€254,73
 Bij leverancier

C2G 89055 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP Koper netwerk transceiver module

C2G 89055, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, Koper, Zilver, 100 m, Cisco GLC-T
€77,65
 Bij leverancier

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC), 155 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3u, FX, Vezel-optiek
€65,11
 Bij leverancier

StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring, 1250 Mbit/s, SFP, SFP, IEEE 802.3ab, 1000BASE-T, Koper
€77,17
 Bij leverancier

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC)

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LH,LX, Vezel-optiek
€68,65
 Bij leverancier

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, Vezel-optiek, 1310 nm
€55,86
 Bij leverancier

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC)

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
€65,89
 Bij leverancier

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
€69,12
 Bij leverancier

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
€69,87
 Bij leverancier

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek
€54,26
 Bij leverancier